iconyoutube icontwitter

Klubaren Egitura

Jokalari kopurua.

  • Hirurehun eta berrogeita hamasei (356)
  • %97 Azpeitian bizi diren jokalariak dira
  • Federazio Lizentziak: Ehun eta berrogeita hemezortzi (158).

Teknifikazio Eskolako Lizentzia Kopurua

  • Ehun eta hogeita hamabost neska eta mutil (135)
  • %10 auzoko herrietatik datoz: Azkoitia, Zestoa

 

Taldeen Lehiaketa Eremua

  • Lehen Taldea: Hirugarren Maila
  • Laguntzailea Taldea: Gorengoen Erregional Maila
  • Jubenila: Jubenilen Nazional Maila
  • Jubenil neskak
  • Kadete mutilak. 2 Talde:
    • Kadeteen Ohorezko Maila
    • Kadeteen Lehen Maila
  • Infantil Mutilak. 3 Talde:
    • Infantil Ohorezko Maila
    • Infantilen Partehartze Maila
    • Infantil Txiki Maila
  • Infantil Neskak: Infantilen Maila
  • Alebin Mutilak. 3 Talde:
    • Alebin Errendimendu Maila (A Taldea)
    • Alebin Partehartze Maila (B Taldea)
    • Alebin Partehartze Maila (C Taldea)
  • Alebin Neskak: 1 eta 2. urteko Alebinen Eskola
  • Beteranoak

Talde Teknikoaren Egitura

Lehen Taldea: Hirugarren Maila

  • Pablo Turrillas (Entrenatzailea)
  • Amaia Sudupe (Fisio)
  • Juan Luis Urbieta (Delegatua)
  • Jose Maria Perez Merketegi (Delegatua)
  • Iban Luis de la Mata (Txipi) (Laguntzailea)
  • Iosu Osa Zendoia (prestatzaile fisikoa)

 

Laguntzailea Taldea: Gorengoen Erregional Maila

  • Juan Carlos Díez (Delegatua)
  • Jorge Viles (entrenatzailea)
  • Iskander Etxezabal Etxabe (Laguntzailea)
  • Josu Larrañaga (Prestatzaile fisikoa)

Jubenilen Nazional Maila

  • Xuban Peña (Entrenatzailea)
  • Aitor Aierbe (Laguntzailea)
  • Joseba Aranguren (Atezainen Entrenatzailea)
  • Unai Etxaniz (delegatua)
  • Eguzkiñe Peña (fisio)

Jubenil neskak

  • Markos Villanueva (entrenatzailea)
  • Imanol Etxaniz (delegatua)

Kadeteen Ohorezko Maila (Mutilak)

  • Ivan San Martin (Entrenatzailea)
  • Lur Etxeberria (Laguntzailea)

Kadeteen Lehen Maila

  • Joseba Lizaso (Entrenatzailea)
  • Baltasar Caballero (Laguntzailea)

Infantilen Ohorezko Maila

  • Iñigo Arregi (Entrenatzailea)

 

Infantilen Partaidetza Maila

  • Martxial Elorza
  • Unai Olaizola

Infantil Txiki Maila

  • Rikardo Amubieta (Entrenatzailea)
  • Eder Amubieta (Laguntzailea)

Infantil femenino

  • Aitor Zubizarreta
  • Rubén Pozo

Alevín A

  • Iñaki Uranga
  • Izarraitz Barrena

Alevín B

  • Juan Mª Zubillaga (Entrenatzailea)

Alevín C

  • Iñaki Iriarte

Alebin Neskak

  • Rikardo Amubieta (Entrenatzailea)

Teknifikazio Eskola

  • Xabier Alberdi
  • Ioseba Iribar
  • Aitor Etxezarreta
  • Valentin Odriozola
  • Alex Alberdi
  • Javier Aranbarri
  • Iñigo Segurola
  • Esteban Larrañaga
  • Eneko Izaguirre
  • Xabier Garate
  • Andoni Etxeberria
  • Eneko Aizpuru
  • Antton Uranga
  • Iñaki Aldalur (Pikua)
  • Iker Paredes
  • Iñigo Azpillaga

Andoni Etxeberria
Eneko Aizpuru
Antton Uranga
Iñaki Aldalur (Pikua)
Iker Paredes
Iñigo Azpillaga

Lagun Onak F.T. Denda

DendaErdikale

Taldearen Informazioa

Taldearekin harremanetan jarri
Lege Oharra
Cookien politika

Lagun Onak Futbol Taldea

Harzubia Etorbidea, 30
20730 - Azpeitia (Gipuzkoa)
T. 943 81 59 07 - M. 609 794 520
E-Posta: info@lagunonak.com

Egin zaitez bazkide!

Bazkide2016 17

Jakinarazten dizugu webguneak berezko zein beste batzuen cookieak dituela, eta horien bidez zerbitzu hobea eskaini nahi dizugu, eta nabigazio-esperientzia hobetu nahi dugu. Webgunetik nabigatzen jarraitzen baduzu, horrek esan nahi du onartzen duzula aipatutako helburuekin cookieak erabiltzea Cookien Politika. Onartzen ditut. Ados