Print this page

Klubaren Egitura

Jokalari kopurua.

  • Hirurehun eta berrogeita hamasei (356)
  • %97 Azpeitian bizi diren jokalariak dira
  • Federazio Lizentziak: Ehun eta berrogeita hemezortzi (158).

Teknifikazio Eskolako Lizentzia Kopurua

  • Ehun eta hogeita hamabost neska eta mutil (135)
  • %10 auzoko herrietatik datoz: Azkoitia, Zestoa

 

Taldeen Lehiaketa Eremua

  • Lehen Taldea: Hirugarren Maila
  • Laguntzailea Taldea: Gorengoen Erregional Maila
  • Emakumezkoen Lehen Taldea Emakumezkoen Ohorezko Erregional Maila
  • Jubenila: Ohorezko Jubenil Maila
  • Kadete mutilak. 2 Talde:
  • Ohorezko Kadete Maila
  • Kadeteen Lehen Maila
  • Emakumezkoen Kadete Maila
  • Infantil Mutilak. 4 Talde:
    • Infantil Ohorezko Maila
    • Infantilen Partehartze Maila. 2 Talde
    • Infantil Txiki Maila
  • Infantil Neskak: Infantilen Maila
  • Alebin Mutilak. 4 Talde:
    • Alebin Errendimendu Maila (A Taldea)
    • Alebin Partehartze Maila (B Taldea)
    • Alebin Partehartze Maila (C Taldea)
    • Alebin Partehartze Maila (D Taldea)
  • Alebin Neskak: 1 eta 2. urteko Alebinen Eskola
  • Beteranoak

Talde Teknikoaren Egitura

Lehen Taldea: Hirugarren Maila

  • Aitor Zubizarreta (Entrenatzailea)
  • Angela Peña (Fisio)
  • Juan Luis Urbieta (Delegatua)
  • Jose Maria Perez Merketegi (Delegatua)
  • Mikel Elicwgui (Laguntzailea)
  • Francisco Javier Sanchez (prestatzaile fisikoa)

 

Laguntzailea Taldea: Gorengoen Erregional Maila

  • Unai Etxaniz (Delegatua)
  • Aitor Aierbe (Entrenatzailea)
  • Andoni Etxeberria (Laguntzailea)
  • Ekain Muguruza (Prestatzaile fisikoa)

Ohorezko Jubenil Maila

  • Lur Etxeberri (Entrenatzailea)
  • Julen Aizpuru (Laguntzailea)
  • Xabier Gereta (Delegatua)

Emakumezkoen Ohorezko Erregional Maila 

  • Unai Urbizu (Entrenatzailea)
  • Iraide Leunda (Delegatua)
  • Xuban Peña (Laguntzailea)
  • Aitor Exposito (Delegatua)

Kadeteen Ohorezko Maila (Mutilak)

  • Markos Villanuev (Entrenatzailea)
  • Andoni Cardenas (Laguntzailea)
  • Yeray Garcia( Delegatua)

Kadeteen Lehen Maila

  • Iñaki Azkargorta( kaki) (Entrenatzailea)
  • Aitor Arakistain (Laguntzailea)

Infantilen Ohorezko Maila

  • Angel Ibarluzea (Entrenatzailea)
  • Jokin Arriola (Laguntzailea)

 

Infantilen Partaidetza Maila ( A taldea)

  • Eder Amubieta
  • Ander Donazar

Infantilen Partaidetza Maila ( B taldea)

Aitor Arizmendi

Xabier Bastida


Infantil Txiki Maila

[/column_item]
[/columns]

Infantil femenino

  • Eider Leunda

Alevín A

  • Aitor Urrestilla
  • Alexa Alberdi

Alevín B

  • Iñaki Iriarte

Alevín C

  • Aimar Aranguren
  • Iosu Artetxe

Alebin Neskak

  • Rikardo Amubieta (Entrenatzailea)

Teknifikazio Eskola

  • Xabier Alberdi
  • Ioseba Iribar
  • Aitor Etxezarreta
  • Valentin Odriozola
  • Alex Alberdi
  • Javier Aranbarri
  • Iñigo Segurola
  • Esteban Larrañaga
  • Eneko Izaguirre
  • Xabier Garate
  • Andoni Etxeberria
  • Eneko Aizpuru
  • Antton Uranga
  • Iñaki Aldalur (Pikua)
  • Iker Paredes
  • Iñigo Azpillaga

Andoni Etxeberria
Eneko Aizpuru
Antton Uranga
Iñaki Aldalur (Pikua)
Iker Paredes
Iñigo Azpillaga
Jakinarazten dizugu webguneak berezko zein beste batzuen cookieak dituela, eta horien bidez zerbitzu hobea eskaini nahi dizugu, eta nabigazio-esperientzia hobetu nahi dugu. Webgunetik nabigatzen jarraitzen baduzu, horrek esan nahi du onartzen duzula aipatutako helburuekin cookieak erabiltzea Cookien Politika. Onartzen ditut. Ados